facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Bons Voeux foto

Bons Voeux


Objem: 750ml Obsah alkoholu: 9.5% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Dupont
Pivní styl
Saison
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Bons Voeux je blond Ale, připomínající klasický saison. Vaří se na objednávku vždy v březnu a do konce roku zraje v ležáckém sklepě. Stáčí se pouze pro novoroční spotřebu. Pivo barvy mědi, s vůní chmele, kombinuje ovocné tóny s jemnou hořkostí a decentně suchým dozníváním. Výběr kvasinek a dlouhé zrání s chmelením za studena dodává pivu typickou vůni a komplexní vyváženou chuť.

Historie:
Pivo vzniklo v r. 1970, kdy bylo nabízeno jako novoroční dárek těm nejvěrnějším klientům pivovaru Dupont (odtud název „Avec les bons voeux", což v překladu znamená "S přáním všeho nejlepšího"). Pivo, jehož jméno zůstalo zachováno, mělo takový úspěch, že se stalo v omezeném množství komerčním artiklem.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.