facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Bornem Tripel foto

Bornem Tripel


Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9% Stupňovitost 18°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Klášterní
Popis:
Bornem Tripel je klášterní pivo světlé barvy s pevnou, bílou pěnou. Pivo má plnou, perfektně vyváženou sladkokyselou a chmelovou chuť, která je jemná na jazyku a má příjemné ovocné a citrusové aroma. Doznívání je suché a s chmelovými tóny.

Historie:
Pivo Bornem je neoddělitelně spjato s opatstvím Sint-Bernardus poblíž Bornemu. Od roku 1999 nese označení Uznávaná belgická klášterní piva. Pivovar Van Steenberge vaří toto klášterní pivo od r. 1971 s velkým respektem k bohaté historii a tradicím opatství. Na etiketě zobrazená volavka s rybou v ústech je typickým ptákem v oblasti kolem Bornemu. Mnoho hospod a restaurací v této oblasti má v názvu „reiger", což je nizozemské slovo pro volavku.

Doporučení:
Vhodné k sýrům mušlím a jiným mořským plodům.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.