facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Bush Caractère Refermentée foto

Bush Caractère Refermentée


Objem: 750ml Obsah alkoholu: 12% Stupňovitost 24°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Ale
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Bush Caractère Refermentée je Tripel, který má silně ovocnou vůni s tóny zelených jablek, belgických malinových bonbónů a zralých banánů. Po rmutování se uvolní také aroma ořechů a karamelu. Překvapí vás svou rovnováhou mezi hořkostí a zbytkovým cukrem doplněným dojmem zralého ovoce. Jeho základ vychází z piva Bush Caractère, který je znovu fermentován v 75cl láhvích. Při refermentaci v láhvi pivo získá mimořádně jemnost a kulatost s přírodním kvasinkovým zakalením. Má charakteristickou chuť a vůni mateřského piva Bush Caractère. Nádherná láhev i šampaňský korek přispívají k prestižnímu výrazu piva Bush Caractère Refermentée.

Historie:
Bush Caractère Refermentée , který byl představen v r. 2008 k 75. výročí Bush Caractère. Předchozí název tohoto piva byl Bush Triple Ambrée.

Doporučení:
Výborný jako aperitiv nebo digestiv

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.