facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Cuvée des Trolls Triple foto

Cuvée des Trolls Triple


Objem: 750ml Obsah alkoholu: 7.5% Stupňovitost 16°

Pivovar:
Dubuisson
Pivní styl
Belgian Strong Pale Ale (Golden Ale)
Popis:
Cuvée des Trolls Triple je Cuvée des Trolls, který znovu fermentuje v láhvi. Je to svrchně kvašené, světlé pivo slámově žluté barvy. Má plnou chuť s mírnou hořkostí a velmi příjemnou ovocnou vůní citrusů a nezralých jablek, která vzniká mj. přidáním sušené pomerančové kůry při procesu vaření piva. Cuvée des Trolls Triple je velmi osvěžující a pitelné pivo. Opětovné kvašení v láhvi posiluje a zvýrazňuje jemnou, ovocnou vůni a chuť tohoto piva a způsobuje v něm přirozený kvasnicový zákal.

Historie:
Cuvée des Trolls Triple se vařilo poprvé k oslavě 10. výročí Cuvée des Trolls. Cuvée des Trolls Triple je uvařený v minipivovaru Le Brasse-Temps, který v Louvain-la-Neuve založila Brasserie Dubuisson.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.