facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

La Trappe Witte foto

La Trappe Witte


Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5.5% Stupňovitost 12°

Pivovar:
De Koningshoeven
Pivní styl
Wit
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
La Trappe Witte je světlé pšeničné pivo zakaleného vzhledu s krásnou bílou hlavou, které je jediným trapistickým bílým pivem na světě. Jeho vůně je lehce kyselá s květinovými a ovocnými (citrusovými, broskvovými, meruňkovými) tóny chmelu a koření, díky kterému si vzpomenete na pepř a hřebíček. Použitý pšeničný slad působí v pivu znatelnou svěžest. La Trappe Witte je velice pitelné a osvěžující pivo. Jeho chuť je jemná, sladová a lehce kyselá. Na jazyku způsobuje nepatrné mravenčení, protože je sycený oxidem uhličitým. Má suché a lehce hořké doznívání. Pivo nese známku "Authentic Trappist Product"

Doporučení:
Pokyny pro podávání - Nalijte pivo z láhve až skoro do dna a nechte v ní zhruba jeden centimetr. Lehce promíchejte usazené kvasinky ze dna láhve a nalijte je poté také do sklenice. Ty pak budou klesat pivem jako závoj.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.