facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Orval foto

Orval


Objem: 330ml Obsah alkoholu: 6.2% Stupňovitost 14°

Pivovar:
Orval
Pivní styl
Belgian Pale Ale
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
Orval v jeho jednoduché a nezaměnitelné láhvi. Trapistický pivovar d'Orval produkuje pouze jeden druh piva a díky jeho výrazné ovocné a hořké chuti se stalo skutečným skvostem v exkluzivním světě autentických trapistických piv. Orval je svrchně kvašené pivo. Proces stárnutí mu dodává ovocný tón, který vytváří jemnou rovnováhu mezi plnou komplexní chutí a hořkostí tohoto piva. Díky anglické metodě chmelení je vůně piva velmi výrazná. Různá stádia kvašení, kombinované kvašení s původními kvasnicemi a divokými kvasnicemi, po které následuje ještě refermentace v láhvi znamenají, že pivo musí nějakou dobu zrát a vyžaduje četné kontroly kvality. Pivo nese známku "Authentic Trappist product"

Historie:
Pivo bylo poprvé uvařeno v r. 1931 a za svoji jedinečnou chuť vděčí kvalitě vody, chmele a použitých kvasnic. Pivovar si vybral velmi aromatické a jedinečné chmelové odrůdy, které mají své kořeny hluboko v historii. Prvním sládkem pivovaru byl Němec jménem Martin Pappenheimer, který je pohřben u Villers-devant-Orval.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.