facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Westmalle Tripel foto

Westmalle Tripel


Objem: 330ml Obsah alkoholu: 9.5% Stupňovitost 19°

Pivovar:
Westmalle
Pivní styl
Tripel
Přívlastek:
Trapistické
Popis:
Westmalle Tripel je komplexní a vyvážený tripel zlaté barvy. Má úžasně ovocnou vůní chmele a zralých banánů. Toto plnohodnotné pivo nabízí jemnost a eleganci trapistických piv. S jeho jemnou chutí a krémovým pocitem v ústech vydává hořké tóny podporované ovocným aroma s jemným nádechem vanilky. To vše díky pomalého procesu vaření piva a jeho refermentaci v láhvi. Pivo nese známku "Authentic Trappist Product"

Historie:
Westmalle Tripel byl poprvé uvařen v r. 1934. Tato „matka všech Tripelů" je světovým odkazem na tento styl a inspirovala řadu pivovarů. Westmalle Tripel byl představen v době zahájení nové klášterní varny. Recept byl upraven v r. 1956 a od té doby se už nezměnil. Tripel označuje skutečnost, že jednotlivé složky se používají ve větším množství, než obvykle. Jinými slovy, toto silné světlé pivo obsahuje třikrát množství přísad, které byly použity pro původní pivo Westmalle Trappist. Ostatní pivovarníci přijali od té doby pro tento druh název „tripel".

Doporučení:
Jedná se o vynikající aperitiv.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.