facebook noimage

Firemní akce

Firemní akce fotka č.1

Gulden Draak Bierhuis vám pomůže uspořádat různé druhy oslav, firemních akcí, teambuildingů včetně degustačních akcí našich piv. Vychutnat si můžete nejširší nabídku belgických pivních speciálů u nás. Ponoříte se do autentické atmosféry pivního baru této země, která má bohatou pivní kulturu podobnou té francouzské vinné. Tento svět promění každou vaši akci v opravdový zážitek.

Firemní akce fotka č.2

Vzhledem k široké nabídce našich piv vám rádi poradíme s výběrem, poskytneme odborný výklad k jednotlivým pivům a připravíme degustační akce se zajímavým programem. Výborná piva, sýry a naši kuchyni si vychutnáte ještě lépe s příjemnou živou barovou hudbou. Proto u nás pořádáme hudební večery se zajímavými muzikanty a živou hudbu případně pomůžeme zajistit i na vaší akci.

Firemní akce fotka č.3

Chcete si odnést nějaký dárek s sebou domů nebo obdarovat své blízké? Vyberte si z naší široké nabídky lahvových piv všech velikostí, chutí i tvarů a my vám je zabalíme s sebou. V naší archivní vitríně najdete i mnohé dárkové sety s krásnými pivními sklenicemi.

Těšíme se na vás.