facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Firemní akce

Firemní akce fotka č.1

Gulden Draak Bierhuis vám pomůže uspořádat různé druhy oslav, firemních akcí, teambuildingů včetně degustačních akcí našich piv. Vychutnat si můžete nejširší nabídku belgických pivních speciálů u nás. Ponoříte se do autentické atmosféry pivního baru této země, která má bohatou pivní kulturu podobnou té francouzské vinné. Tento svět promění každou vaši akci v opravdový zážitek.

Firemní akce fotka č.2

Vzhledem k široké nabídce našich piv vám rádi poradíme s výběrem, poskytneme odborný výklad k jednotlivým pivům a připravíme degustační akce se zajímavým programem. Výborná piva, sýry a naši kuchyni si vychutnáte ještě lépe s příjemnou barovou hudbou.

Firemní akce fotka č.3

Chcete si odnést nějaký dárek s sebou domů nebo obdarovat své blízké? Vyberte si z naší široké nabídky lahvových piv všech velikostí, chutí i tvarů a my vám je zabalíme s sebou. V naší archivní vitríně najdete i mnohé dárkové sety s krásnými pivními sklenicemi. Věnovat můžete také dárkové vouchery různých hodnot.

Těšíme se na vás.