facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

O nás

O nás fotka č.1

Jsme lidé různých profesí, rozdílných názorů, ale se stejným cílem. Dali jsme se dohromady, protože nás spojuje touha přivézt a nabídnout vám belgickou pivní kulturu, která má mnoho krásných přívlastků a o které se domníváme, že zde nemá stále takové místo, jaké by si zasloužila. Svět piva, kde si každý z vás najde tu svou chuť.

O nás fotka č.2

GULDEN DRAAK BIERHUIS je belgický pivní bar pojmenovaný po naší vlajkové lodi, pivu Gulden Draak z pivovaru Van Steenberge a jeho jméno ve vlámštině znamená Zlatý Drak. Můžete ochutnat čepovaná belgická piva na šestnácti pípách a dalších více jak sto různých druhů v láhvi, což je největší nabídka těchto skvostných pivních speciálů u nás. Kromě našeho stálého pivního lístku vám jako první budeme pravidelně přinášet i limitované výroční série, archivní a sezónní piva a další vzácné kousky, které neochutnáte nikde jinde.

O nás fotka č.3

Prostředí a design našeho baru odráží naše sny, které byly a jsou inspirovány našimi četnými návštěvami Belgie. Proto doufáme, že se u nás spolu s vašimi přáteli budete cítit příjemně, zapomenete na starosti všedních dnů a budete se k nám rádi vracet. Rádi vám pomůžeme také i s pořádáním různých oslav, večírků a firemních akcí, to vše s kapacitou až pro 50 lidí.

O nás fotka č.4

Naše historie se začala psát v roce 2014, kdy jsme objevili zprvu prázdný prostor v Soukenické ul. 34. Byla to bývalá prodejna kachliček a byla opravdu v hodně žalostném stavu. Tam začali vznikat první plány, které jsme pomalu přetvářeli do reality. To vyžadovalo všechna možná i nemožná povolení a razítka, po kterých jsme nakonec mohli začít i se samotnými stavebními pracemi. Tento „maraton“ byl završen úřední kolaudací a 8. září 2016 jsme mohli poprvé otevřít.

Gulden Draak Bierhuis je navržen a vytvořen tak, aby odrážel autentické prostředí Belgie, ve kterém můžete objevovat nespočet pivních chutí a vůní. K tomu je na výběr něco k zakousnutí z poctivé domácí práce našeho řezníka pana Kudrnovského z Tišic nebo výbornou volbou jsou různé druhy sýrů.

Není vůbec divu, že belgické pivo se dostalo na prestižní seznam světového dědictví UNESCO.

Teď už zbývá jen popřát dobrou chuť a na zdraví!