facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Bornem Dubbel foto

Bornem Dubbel


Objem: 330ml Obsah alkoholu: 8% Stupňovitost 16°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Dubbel
Přívlastek:
Klášterní
Popis:
Bornem Dubbel je typické tmavé klášterní pivo hnědé barvy s bohatou krémovou pěnou. Jeho chuť je ovocná a chmelová se sladovou vůní. V tomto sametově jemném pivu je možno vychutnat chmelové a sladové doznívání.

Historie:
Pivo Bornem je neoddělitelně spjato s opatstvím Sint-Bernardus poblíž Bornemu. Od roku 1999 nese označení Uznávaná belgická klášterní piva. Pivovar Van Steenberge vaří toto klášterní pivo od r. 1971 s velkým respektem k bohaté historii a tradicím opatství. Na etiketě zobrazená volavka s rybou v ústech je typickým ptákem v oblasti kolem Bornemu. Mnoho hospod a restaurací v této oblasti má v názvu „reiger", což je nizozemské slovo pro volavku.

Doporučení:
Je vhodný k sýrům, masům a klobásám.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.