facebook noimage

Rádi bychom vás upozornili, že dodržujeme veškerá aktuální hygienická opatření, která jsou důležitá pro vaší i naší ochranu zdraví. Kvůli vašemu bezpečí využíváme bezkontaktní nabídky našeho barového menu pomocí QR kódu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme

Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon foto

Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon


Objem: 750ml Obsah alkoholu: 10.5% Stupňovitost 22°

Pivovar:
Van Steenberge
Pivní styl
Belgian Dark Strong Ale (Barley Wine)
Přívlastek:
Speciál
Popis:
Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon je Gulden Draak Classic, který nechali v pivovaru Van Steenberge zrát po dobu 8 týdnů ve speciálně vybraných sudech od Bourbonu. Tyto sudy pocházejí z Ameriky a v původní palírně byly použity pouze dvakrát. Po zrání prochází pivo opětovným kvašením s jedinečnými a vlastními vinnými kvasnicemi, které zajistí pivu dokonalou rovnováhu. Typické chuťové vlastnosti Gulden Draak Classic výborně harmonizují s hřejivými tóny medu, rozinek, vanilky a dřeva (a mírně sladkých vůní) sudů od Bourbonu. Výsledkem je originální, extra rafinované, degustační pivo "Barley Wine" s lahodnou chutí, které si opravdu užijete!

Historie:
Výjimečný Cuvée Prestige se začalo vařit v r. 2020 a v současné době existuje ve dvou verzích. Gulden Draak Cuvée Prestige Bourbon and the Gulden Draak Cuvée Prestige Laphroaig.

Doporučení:
Vhodný jako aperitiv nebo digestiv, k relaxaci u krbu či s doutníkem.

Všechna piva v nabídce obsahují lepek a alergen číslo 1- obiloviny. - All beers on menu contain gluten and allergen # 1- cereals.